Branża IT jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się na świecie, pracę w niej znajdują miliony ludzi. Pomimo faktu, że praca w IT kojarzy się z internetem to podróże służbowe są stałym elementem pracy zatrudnionych w niej osób. Poznań jako dynamicznie rozwijający się ośrodek gospodarczy jest siedzibą wielu firm o tym charakterze. Nic dziwnego, ze branża hotelarska przygotowuje swe pokoje specjalnie pod takie właśnie osoby. Jednym z takich miejsc w Poznaniu jest Hotel Expolis Residence zlokalizowany na Poznańskim Łazarzu.

Oczywiście nie samą pracą człowiek żyje. Poznań to stolica Wielkopolski i miasto pełne atrakcji. Delegowany pracownik może skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej oraz kulturalnej miasta. Wszelkie informacje na temat aktualnych wydarzeń oraz atrakcji odbywających się w Poznaniu klienci uzyskają od obsługi Hotelu Expolis Residence . Na miejscu są również dostępne ulotki i numery telefonów wielu instytucji. Jeżeli jednak pracownik jest zmęczony i woli zostać w pokoju to może się zrelaksować korzystając z Mummys Gold oraz bezprzewodowego internetu.

Hotel reklamuje się jako tani i dobrze przygotowany na przyjęcie najbardziej wymagających gości z branży IT. Jakie mogę być zatem podstawowe kryteria jakim kierowałby się pracownik wybierający się w podróż służbową do Poznania i dlaczego Expolis Residence je spełnia? Podstawowym elementem jest sprawnie działający bezprzewodowy internet a ten w hotelu Expolis jest naprawdę szybki i niezawodny. W razie jakichkolwiek problemów nad wszystkim czuwa doświadczona obsługa. Do pracy z komputerem wymagane są także cisza i spokój. Ten warunek jest także spełniony ponieważ hotel dysponuje przestronnymi i wygodnymi pokojami w odremontowanej luksusowej kamienicy. Podróż służbowa pracownika z branży wiąże się także z sprawnym przemieszczaniem się po mieście. Także na tym polu Hotel Expolis jest bardzo konkurencyjny. Jego siedziba znajduje się jedyne 500 m od Międzynarodowych Targów Poznańskich i dworca głównego PKP. Pozwala to na szybką i sprawną komunikację wewnątrz, jak i na zewnątrz aglomeracji. Podsumowując Hotel Expolis spełnia wszystkie warunki jakich mógłby sobie zażyczyć pracownik branży IT ale także każdej innej.